Kalender

Download .xls
 CHAMPION PLAY OFF LIGA HEREN
Za 02/03/2024
20:30
LIGHCPO-002
Maaseik, Steengoed Arena
VC Greenyard Maaseik
WAREMME VOLLEY
Za 02/03/2024
20:30
LIGHCPO-003
Leuven, Sportoase Philipssite
Volley Haasrode Leuven
Decospan Volley Team Menen
Za 02/03/2024
20:30
LIGHCPO-001
Aalst, Sportcentrum SCHOTTE
Lindemans Aalst
Knack Roeselare
 CHALLENGE PLAY OFF HEREN
Za 02/03/2024
20:30
LIGHCHPO-001
Achel, Sportcentrum De Koekoek
Tectum Achel
Caruur Volley Gent
 Liga Dames
Za 02/03/2024
20:30
LIGD-0078
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Rekkenshop Roeselare
Asterix AVO Beveren
Za 02/03/2024
20:30
LIGD-0077
Genk, Arcade - Alpha Hall
Trixxo LVL Genk
Interfreight Brabo Antwerp VT
Forfait thuisploeg
F
Za 02/03/2024
20:30
LIGD-0079
Monceau, Salle Ballens ASBL
E.S. Charleroi Volley
VDK Bank Gent Damesvolley A
Za 02/03/2024
20:30
LIGD-0076
Vosselaar, Sporthal Diepvenneke
Servantes Volley Noorderkempen A
CapitalatWork BAO Tchalou Volley
Zo 03/03/2024
16:30
LIGD-0080
Dendermonde, Sportcentrum Sint-Gillis
VC OUDEGEM A
Dames Volley Haasrode Leuven A
 Nationale 1 Heren
Do 29/02/2024
21:00
NAT1H-0086
Deurne, Sporthal Arena
Interfreight Brabo Antwerp VT
VT Marke-Webis Wevelgem
25/15, 25/15, 25/18
3 - 0
Za 02/03/2024
20:00
NAT1H-0123
Stekene, Sporthal De Sportstek
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
BW NIVELLES
Za 02/03/2024
20:30
NAT1H-0126
Runkst, Stedelijke Sporthal
VT Safesign Hasselt
Rembert Torhout Heren A
Za 02/03/2024
17:00
NAT1H-0122
Vosselaar, Sporthal Diepvenneke
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
KVC ZOERSEL A
Za 02/03/2024
20:30
NAT1H-0125
Deurne, Sporthal Arena
Interfreight Brabo Antwerp VT
VC Feniks Haacht
Za 02/03/2024
20:30
NAT1H-0121
Puurs, Sporthal Vrijhals
V.C. Puurs - Sint-Amands A
Mendo Booischot A
Zo 03/03/2024
17:00
NAT1H-0124
Marke, Sporthal
VT Marke-Webis Wevelgem
Topsport School Vilvoorde
 Nationale 2 Heren A
Za 02/03/2024
20:00
NAT2H-A-0041
Maaseik, Stedelijke Sporthal
VC Greenyard Maaseik
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
Za 02/03/2024
20:30
NAT2H-A-0105
Genk, Sporthal Eurassur-hal
KVC Lensonline Genk A
NAMUR VOLLEY
Zo 03/03/2024
14:30
NAT2H-A-0106
Auderghem, Centre Sportif - Salle Willeghem
BRUXELLES EST VC A
Reno-Energy VB Esneux
Zo 03/03/2024
18:00
NAT2H-A-0103
Pôle-Ballons de la Province de Liège
WAREMME VOLLEY B
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
Zo 03/03/2024
14:00
NAT2H-A-0104
Mont-St-Guibert, Centre Sportif J. Moisse
VOLLEY GUIBERTIN B
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Zo 03/03/2024
18:00
NAT2H-A-0108
Booischot, Sporthal De Lichten
Mendo Booischot B
Berg-op Wijgmaal A
 Nationale 2 Heren B
Za 02/03/2024
20:00
NAT2H-B-0108
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare B
KRUIKENBURG TERNAT A
Za 02/03/2024
20:00
NAT2H-B-0105
Zedelgem, De Groene Meersen
VC Packo Zedelgem A
Skill Volley Club Tournai
Za 02/03/2024
20:30
NAT2H-B-0106
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Olva Brugge A
HZ 93 Hofstade-Zemst
Za 02/03/2024
17:30
NAT2H-B-0037
Tisselt, Sporthal Ter Molen
M. Siks Blaasveld VC
Caruur Volley Gent B
Za 02/03/2024
17:00
NAT2H-B-0107
Lint, Centrum De Witte Merel zaal A
VC TESLA LINT A
Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A
Zo 03/03/2024
17:30
NAT2H-B-0104
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren A
 Nationale 3 Heren A
Za 02/03/2024
20:30
NAT3H-A-0103
Denderhoutem, Gem. Sporthal
Dakwerken De Vos Denderhoutem
VC Kalken (A)
Za 02/03/2024
20:00
NAT3H-A-0106
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Roepovo Poperinge A
SSJ Hemelveerdegem A
Za 02/03/2024
20:30
NAT3H-A-0104
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
Za 02/03/2024
19:30
NAT3H-A-0107
Wevelgem, De Vlasschaard
VT Marke-Webis Wevelgem B
Knack Roeselare C
Za 02/03/2024
20:30
NAT3H-A-0108
Ruiselede, Molendorp
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
VC Felco Gavere
Zo 03/03/2024
17:00
NAT3H-A-0105
Tielt, De Ponte
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
Rembert Torhout Heren B
 Nationale 3 Heren B
Wo 28/02/2024
20:00
NAT3H-B-0072
Bazel, Sporthal De Dulpop
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
Topsport School Vilvoorde
25/17, 25/12, 25/20
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (Forfait bezoekers)
Vr 01/03/2024
21:00
NAT3H-B-0103
Mont-St-Guibert, Centre Sportif J. Moisse
VOLLEY GUIBERTIN C
BW NIVELLES B
19/25, 23/25, 25/14, 25/20, 16/14
3 - 2
Reserve: 3 - 0 (25/22, 25/23, 15/11)
Za 02/03/2024
21:00
NAT3H-B-0107
Wolvertem, Sportschuur
Wolvertem Sporting
Topsport School Vilvoorde
Za 02/03/2024
20:00
NAT3H-B-0106
Zele, Sporthal De Zeven
JTV Dero Zele - Berlare
BRUXELLES EST VC B
Za 02/03/2024
13:00
NAT3H-B-0042
Woluwe-Saint-Lambert, Ecole Georges Désir
Sporta Brussels Volley
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
Zo 03/03/2024
18:30
NAT3H-B-0104
Chaumont-Gistoux, Centre Sportif André Docquier
VC Chaumont
VBT Machelen A
 Nationale 3 Heren C
Za 02/03/2024
17:30
NAT3H-C-0104
Deurne, Sporthal Arena
Interfreight Brabo Antwerp VT
Golazo Averbode A
Za 02/03/2024
20:30
NAT3H-C-0103
Balen, Sportcomplex Bleukens
B.V.C. Balen A
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
Za 02/03/2024
21:00
NAT3H-C-0040
Nijlen, Sporthal ´t Zand
FH NIJLEN A
Lizards Lubbeek-Leuven A
Za 02/03/2024
20:30
NAT3H-C-0107
Koersel, Sporthal Stalvoc
Stalvoc Allimex Beverlo A
KVC ZOERSEL B
Zo 03/03/2024
18:00
NAT3H-C-0105
Haasrode, Sportcomplex
Volley Haasrode Leuven B
Hellvoc Hemiksem-Schelle B
Zo 03/03/2024
15:00
NAT3H-C-0108
Booischot, Sporthal De Lichten
Mendo Booischot C
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
 Nationale 3 Heren D
Za 02/03/2024
20:00
NAT3H-D-0035
Saint Vith, Hall Omnisport Lommersweiler
Lommersweiler V.B.C.
Kivola Riemst A
Za 02/03/2024
21:00
NAT3H-D-0087
Aubange, Complexe Sportif du Clémarais
Entente Volley Club Athus-Messancy
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC
Za 02/03/2024
21:00
NAT3H-D-0088
Bouillon, Hall des Sports
Volley Bouillon
Herstal VBC
Zo 03/03/2024
14:30
NAT3H-D-0089
Olne, Espace Les Montagnards
VC OLNE MONTAGNARDS
Reno-Energy VB Esneux
 Nationale 1 Dames
Za 02/03/2024
20:30
NAT1D-0143
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem A
Datovoc Tongeren
Za 02/03/2024
20:30
NAT1D-0145
Zoersel, St Antonius Global Catering Arena
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
Bevo Beobank Roeselare A
Za 02/03/2024
20:30
NAT1D-0147
Zoersel, Sportcomplex
KVC ZOERSEL A
Wevoc Wellen A
Za 02/03/2024
20:30
NAT1D-0050
Kalmthout, Sporthal Achterbroek
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
MATHECO NAMUR VOLLEY
Za 02/03/2024
20:30
NAT1D-0146
Lint, Centrum De Witte Merel zaal A
VC TESLA LINT A
M. Siks Blaasveld VC
Zo 03/03/2024
17:30
NAT1D-0053
Brakel, Sporthal AVERBO
Volley Saturnus Michelbeke
NRG VC Geel
Zo 03/03/2024
18:00
NAT1D-0142
Vilvoorde, Euro Volley Center
Topsport School Vilvoorde
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
 Nationale 2 Dames A
Za 02/03/2024
13:00
NAT2D-A-0107
Deurne, Sporthal Arena
Interfreight Brabo Antwerp VT
KRUIKENBURG TERNAT A
Za 02/03/2024
20:30
NAT2D-A-0108
Herzele, Sporthal De Steenoven
VC Hebo Borsbeke-Herzele A
Bevo Beobank Roeselare B
Za 02/03/2024
20:30
NAT2D-A-0104
Hemiksem, Gemeentelijk Sportcentrum
Hellvoc Hemiksem-Schelle A
VDK Bank GENT Damesvolley B
Zo 03/03/2024
17:30
NAT2D-A-0103
Limal, Complexe Sportif
Limal-Ottignies
Nidak Nieuwkerken A
Zo 03/03/2024
18:00
NAT2D-A-0040
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout A
Govok Cammaert Gooik A
 Nationale 2 Dames B
Za 02/03/2024
20:00
NAT2D-B-0104
Spalbeek, Sporthal Spalbeek
Roveka Stevoort A
Stalvoc Allimex Beverlo A
Za 02/03/2024
20:30
NAT2D-B-0105
Helchteren, Gemeentelijke Sporthal
HVC Helchteren A
Velvoc Veltem-Beisem A
Za 02/03/2024
16:00
NAT2D-B-0108
Chaumont-Gistoux, Centre Sportif André Docquier
VC Chaumont
VBC Zandhoven A
Za 02/03/2024
20:00
NAT2D-B-0103
Alken, Sporthal De Alk
Jeval Alken A
VC GEMBLOUX
Za 02/03/2024
20:30
NAT2D-B-0107
Pôle-Ballons de la Province de Liège
WAREMME VOLLEY
Volley Haasrode Leuven B
Za 02/03/2024
20:30
NAT2D-B-0106
Lanaken, Sporthal Sparrendal
Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
Volley Heist Dames A
 Nationale 3 Dames A
Za 02/03/2024
20:00
NAT3D-A-0105
Ertvelde, Sporthal De Hoge Wal
Eevoc Ertvelde-Evergem A
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A
Za 02/03/2024
20:00
NAT3D-A-0103
Berlare, Gem. Sporthal
JTV Dero Zele - Berlare
Volleyteam Real Wetteren
Za 02/03/2024
20:00
NAT3D-A-0108
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele A
VC Delhaize Lede A
Zo 03/03/2024
18:30
NAT3D-A-0104
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM A
Davo Wevelgem A
Zo 03/03/2024
18:00
NAT3D-A-0106
Ninove, Sporthal t Sportstekske
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A
Damesvolley Waregem Dames A
Zo 03/03/2024
17:00
NAT3D-A-0072
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele A
VC Wivo Wingene VZW A
 Nationale 3 Dames B
Za 02/03/2024
20:30
NAT3D-B-0040
Lennik, Sporthal Jo Baetens
VC Lennik Dames A
Lizards Lubbeek-Leuven A
Za 02/03/2024
21:00
NAT3D-B-0108
Wijgmaal, Sporthal Ymeria
Berg-op Wijgmaal A
NAMUR VOLLEY
Za 02/03/2024
20:30
NAT3D-B-0104
Chaumont-Gistoux, Centre Sportif André Docquier
VC Chaumont B
Volley Club Masnuy
Zo 03/03/2024
14:30
NAT3D-B-0107
Limal, Complexe Sportif
Limal-Ottignies
VBC WAREMME B
 Nationale 3 Dames C
Do 29/02/2024
20:00
NAT3D-C-0081
Auderghem, Centre Sportif - Salle Willeghem
BRUXELLES EST VC
Topsport School Vilvoorde
7/25, 20/25, 15/25
0 - 3
Za 02/03/2024
17:30
NAT3D-C-0123
Zoersel, St Antonius Global Catering Arena
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
VC OUDEGEM B
Za 02/03/2024
20:30
NAT3D-C-0121
Wijnegem, Gem. Sportcentrum
Geel Zwart Wijnegem A
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Za 02/03/2024
20:00
NAT3D-C-0126
Bouwel, Sporthal De Molen
Bovoc Bouwel A
Wolvertem Sporting
Za 02/03/2024
17:00
NAT3D-C-0124
Ixelles, Ecole 8
BARBAR IXELLES VOLLEY
FH NIJLEN A
Zo 03/03/2024
18:00
NAT3D-C-0125
Auderghem, Centre Sportif - Salle Willeghem
BRUXELLES EST VC
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
Zo 03/03/2024
15:00
NAT3D-C-0122
Vilvoorde, Euro Volley Center
Topsport School Vilvoorde
V.C. Puurs - Sint-Amands A
 Nationale 3 Dames D
Za 02/03/2024
16:30
NAT3D-D-0105
Genk, Sporthal Eurassur-hal
KVC Lensonline Genk A
DVH Optimasi Hasselt A
Za 02/03/2024
18:00
NAT3D-D-0106
Dessel, Sportpark Brasel
Spinley Dessel A
Stavelot
Zo 03/03/2024
18:00
NAT3D-D-0107
As, Gemeentelijke sporthal, hall 2
Jaraco As
Sporting Volley Club Hermalle
Zo 03/03/2024
18:30
NAT3D-D-0104
Diepenbeek, Sporthal Demerstrand
Dievoc Diepenbeek A
Kivola Riemst A
Zo 03/03/2024
18:00
NAT3D-D-0103
Beverst, Sporthal De Zonhoeve
VZW Schovoc Beverst A
Lommersweiler V.B.C.
 WVL Beker Dames Nationaal
Vr 01/03/2024
20:30
WBDN-08
Wingene, Sporthal
VC Wivo Wingene VZW A N3
Bevo Beobank Roeselare B N2
18/25, 24/26, 20/25
0 - 3
 PROMO 1 Heren WVL
Za 02/03/2024
20:30
WP1H-0104
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout
Beobank Citivo Gits
Za 02/03/2024
15:30
WP1H-0107
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare D
Bavo Bavikhove A
Za 02/03/2024
20:00
WP1H-0103
Ooigem, Leieland
Ooivo Ooigem
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
Za 02/03/2024
20:30
WP1H-0108
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Olva Brugge B
Balti Kortrijk Spurs B
Za 02/03/2024
16:00
WP1H-0105
Zedelgem, Groene Meersen Zedelgem
VC Packo Zedelgem B
Volley Team Diksmuide
Zo 03/03/2024
18:00
WP1H-0106
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
VBC Doskom Moorslede A
Rembert Torhout Heren C
 PROMO 2 Heren WVL
Za 02/03/2024
16:30
WP2H-0079
Rekkem,Ter Steenlandt
Decospan Volley Team Menen B
VT Marke-Webis Wevelgem C
Za 02/03/2024
20:45
WP2H-0082
Wingene, Sporthal
VC Wivo Wingene VZW
Rembert Torhout Heren D
Za 02/03/2024
21:00
WP2H-0108
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Olva Brugge C
AVC Harelbeke
Za 02/03/2024
20:00
WP2H-0103
Kuurne, Sportpark
VC Jong Kuurne A
Bavo Bavikhove B
Za 02/03/2024
19:00
WP2H-0106
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Roepovo Poperinge B
VT MERLO Lendelede
 PROMO 3 Heren WVL
Za 02/03/2024
16:30
WP3H-0104
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene B
VBC Doskom Moorslede B
Za 02/03/2024
20:30
WP3H-0108
Oudenburg, Ter Beke
Volley Oudenburg-Gistel
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
Reserve: 0 - 0 ()
Za 02/03/2024
19:00
WP3H-0107
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare E
Volley Heuvelland
Za 02/03/2024
15:00
WP3H-0106
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Roepovo Poperinge C
Olva Brugge D
Za 02/03/2024
19:30
WP3H-0105
Zedelgem, Groene Meersen Zedelgem
VC Packo Zedelgem C
Evoco Comines
 PROMO 1 Dames WVL
Za 02/03/2024
15:30
WP1D-0106
Diksmuide, De Pluimen
Volley Team Diksmuide A
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
Za 02/03/2024
19:00
WP1D-0104
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout C
Divo Ingelmunster A
Za 02/03/2024
16:00
WP1D-0105
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare C
Vosta Staden A
Za 02/03/2024
20:00
WP1D-0041
Lendelede, Steuren Ambacht
VT MERLO Lendelede A
Vlamvo Vlamertinge B
Za 02/03/2024
20:30
WP1D-0103
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout B
VT Gullegem A
Za 02/03/2024
19:30
WP1D-0108
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Volley Oostende A
Soncotra Poperinge A
 Promo 2 Dames A WVL
Za 02/03/2024
19:30
WP2DA-0106
Ruddervoorde, Sportcentrum Riderfort
Ruvo Ruddervoorde A
Volley De Haan A
Za 02/03/2024
20:30
WP2DA-0104
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene A
VT MERLO Lendelede B
Za 02/03/2024
19:30
WP2DA-0105
Zedelgem, Groene Meersen Zedelgem
VC Packo Zedelgem A
Izegems Volley Team A
Za 02/03/2024
20:30
WP2DA-0081
Leffinge, De Barloke
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
Slovo Volley Brugge A
Zo 03/03/2024
18:30
WP2DA-0084
Oedelem, Den Akker
VBC ST. JORIS A
Volley Team Brugge A
Zo 03/03/2024
11:00
WP2DA-0107
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare D
Volley Team Brugge B
 Promo 2 Dames B WVL
Za 02/03/2024
20:00
WP2DB-0108
Gullegem, Gemeentelijke Sporthal
VT Gullegem B
Mardavo Marke A
Za 02/03/2024
17:30
WP2DB-0105
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge C
Davo Wevelgem B
Za 02/03/2024
17:00
WP2DB-0107
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem B
Sportiva Langemark A
Za 02/03/2024
20:00
WP2DB-0103
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem Dames B
Sijos Menen A
Za 02/03/2024
19:00
WP2DB-0104
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs A
BEVEREN LEIE VBC A
 Promo 3 Dames A WVL
Za 02/03/2024
20:00
WP3DA-0104
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
Floralux Dynamivo Dadizele A
VC Jong Kuurne A
Za 02/03/2024
17:30
WP3DA-0107
Ieper, Stedelijke Sporthalle
VBC Katjes Ieper A
Soncotra Poperinge C
Za 02/03/2024
20:00
WP3DA-0103
Wijtschate, De Croonaert
Volley Heuvelland A
Damesvolley Waregem Dames C
Za 02/03/2024
17:00
WP3DA-0105
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem C
Mevo Ledegem A
Zo 03/03/2024
18:30
WP3DA-0108
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM B
Soncotra Poperinge B
 Promo 3 Dames B WVL
Za 02/03/2024
16:00
WP3DB-0070
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele B
Davolo Loppem
Za 02/03/2024
17:00
WP3DB-0067
Wingene, Sporthal
VC Wivo Wingene VZW B
Bevo Beobank Roeselare E
Za 02/03/2024
20:00
WP3DB-0107
Koekelare, Gemeentelijke sporthal
VC Apollo Koekelare
Divo Ingelmunster B
Zo 03/03/2024
11:00
WP3DB-0106
Blankenberge, Sporthal Sportdoze
Mehoni Zuienkerke
VKt Torhout D
Zo 03/03/2024
10:30
WP3DB-0105
Kortemark, Sporthal
Sarrako Kortemark
VC WELBI Pervol Ruiselede A
Zo 03/03/2024
18:00
WP3DB-0108
Markegem, Den Bul
VC Dentergem A
Hermes Volley Oostende B
 Promo 4 Dames A WVL
Za 02/03/2024
18:30
WP4DA-0104
Ieper, Stedelijke Sporthalle
VBC Katjes Ieper B (ZR)
Evoco Comines
Reserve: 0 - 0 ()
Za 02/03/2024
16:00
WP4DA-0103
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)
Volley Heuvelland B
Reserve: 0 - 0 ()
Za 02/03/2024
16:30
WP4DA-0106
Wevelgem, De Vlasschaard
Davo Wevelgem D
Sijos Menen B
Za 02/03/2024
19:00
WP4DA-0107
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR
Sportiva Langemark B
Zo 03/03/2024
11:00
WP4DA-0105
Ledegem, Gemeentelijke sporthal
Mevo Ledegem B
Vosta Staden B
Zo 03/03/2024
11:00
WP4DA-0108
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Soncotra Poperinge D
Sportiva Langemark C (ZR)
Reserve: 0 - 0 ()
 Promo 4 Dames B WVL
Vr 01/03/2024
19:15
WP4DB-0086
Marke, Sporthal
Mardavo Marke B
KERDAVO AVELGEM C
25/18, 26/24, 14/25, 22/25, 10/15
2 - 3
Reserve: 3 - 0 (25/16, 25/15, 15/9)
Za 02/03/2024
19:30
WP4DB-0125
Beveren-Leie, De Averul
BEVEREN LEIE VBC B
VT Gullegem C
Za 02/03/2024
20:30
WP4DB-0123
Tielt, De Ponte
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
Divo Ingelmunster C
Za 02/03/2024
13:30
WP4DB-0124
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem D (ZR)
Damesvolley Waregem Dames D (ZR)
Reserve: 0 - 0 ()
Zo 03/03/2024
15:00
WP4DB-0139
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM C
VBC Gaverhal Deerlijk B
Zo 03/03/2024
11:00
WP4DB-0043
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs B
KA.VO St Eloois Winkel
 Promo 4 Dames C WVL
Za 02/03/2024
19:30
WP4DC-0106
Ruddervoorde, Sportcentrum Riderfort
Ruvo Ruddervoorde B
Izegems Volley Team B
Za 02/03/2024
16:00
WP4DC-0039
Tielt, De Ponte
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
VC Dentergem B (ZR)
Reserve: 0 - 0 ()
Za 02/03/2024
17:00
WP4DC-0104
Wingene, Sporthal
VC Wivo Wingene VZW C
V.T. Lichtervelde
Za 02/03/2024
19:30
WP4DC-0103
Gits, Sporthal Ogierlande
Gidas Gits
VC WELBI Pervol Ruiselede B
Za 02/03/2024
15:00
WP4DC-0107
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout E
Bevo Beobank Roeselare F
Za 02/03/2024
17:30
WP4DC-0108
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele C
VBC ST. JORIS B
 Promo 4 Dames D WVL
Za 02/03/2024
19:30
WP4DD-0107
Gistel, Sporthal Zomerloos
Volley Oudenburg-Gistel
Volley Team Brugge C
Za 02/03/2024 (UITGESTELD)
15:30
WP4DD-0103
Zedelgem, Groene Meersen Zedelgem
VC Packo Zedelgem B
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
Za 02/03/2024
16:00
WP4DD-0104
Zedelgem, Groene Meersen Zedelgem
VC Packo Zedelgem C
VZW Volley Venus Oostkamp
Za 02/03/2024
16:30
WP4DD-0108
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene B
VBC ST. JORIS C
 Jongens U17 Niveau 1
Za 02/03/2024
09:00
WJU17N1-0050
Menen, Sporthal Overleie Sint-Aloysiuscollege
Decospan Volley Team Menen
Knack Roeselare A
Zo 03/03/2024
10:30
WJU17N1-0049
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren B (+)
Knack Roeselare B (+)
Zo 03/03/2024
10:30
WJU17N1-0051
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren A
VT Marke-Webis Wevelgem
 Jongens U17 Niveau 2
Za 02/03/2024
13:15
WJU17N2-0066
Tielt, De Ponte
Alfa Solutions Tievolley Tielt
Olva Brugge
Za 02/03/2024
16:00
WJU17N2-0068
Izegem, De Krekel
Izegems Volley Team
Volley De Haan (+)
Zo 03/03/2024
11:00
WJU17N2-0065
Kuurne, Sportpark
VC Jong Kuurne
VT MERLO Lendelede
Zo 03/03/2024
13:30
WJU17N2-0067
Gistel, Sporthal Zomerloos
Volley Oudenburg-Gistel
Volley Team Diksmuide (+)
 Jongens U15 Niveau 1
Za 02/03/2024
11:00
WJU15N1-0053
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs (+)
Rembert Torhout Heren A
Za 02/03/2024
15:00
WJU15N1-0054
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare B
Rembert Torhout Heren B
Zo 03/03/2024
13:30
WJU15N1-0052
Marke, Sporthal
VT Marke-Webis Wevelgem
Knack Roeselare A
 Jongens U15 Niveau 2
Za 02/03/2024
11:00
WJU15N2-0087
Menen, Sporthal Overleie Sint-Aloysiuscollege
Decospan Volley Team Menen (+)
VT MERLO Lendelede
Za 02/03/2024
16:30
WJU15N2-0086
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Roepovo Poperinge (+)
VC Packo Zedelgem (+)
Za 02/03/2024
17:30
WJU15N2-0088
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Olva Brugge A
VBC Doskom Moorslede
Zo 03/03/2024
13:30
WJU15N2-0090
Leffinge, De Barloke
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke C (+)
Alfa Solutions Tievolley Tielt
 Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 02/03/2024
11:00
WJU13 N1 R2 RA-0017
Menen, Sporthal Overleie Sint-Aloysiuscollege
Decospan Volley Team Menen A
Alfa Solutions Tievolley Tielt
Za 02/03/2024
13:00
WJU13 N1 R2 RA-0028
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare A
Rembert Torhout Heren A
Zo 03/03/2024
16:00
WJU13 N1 R2 RA-0018
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
VBC Doskom Moorslede
Knack Roeselare A
 Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Zo 03/03/2024
09:00
WJU13 N1 R2 RB-011
Kuurne, Sportpark
VC Jong Kuurne
VZW Volley Venus Oostkamp
Zo 03/03/2024
11:00
WJU13 N1 R2 RB-012
Marke, Sporthal
VT Marke-Webis Wevelgem
Knack Roeselare B
 Jongens U13 Niveau 2
Za 02/03/2024
15:00
WJU13N2-0079
Leffinge, De Barloke
Jumpers Middelkerke
Decospan Volley Team Menen B
Za 02/03/2024
14:00
WJU13N2-0107
Gistel, Sporthal Zomerloos
Volley Oudenburg-Gistel
Rembert Torhout Heren C
Za 02/03/2024
16:30
WJU13N2-0106
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Olva Brugge
Knack Roeselare C
Zo 03/03/2024
11:00
WJU13N2-0108
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene (+)
VC Packo Zedelgem
Zo 03/03/2024
16:00
WJU13N2-0082
Ingelmunster, Sporthal
Smash.CL.Ingelmunster (+)
Knack Roeselare D
 Jongens U11 Niveau 1
Za 02/03/2024
09:00
WJU11N1-0050
Menen, Sporthal Overleie Sint-Aloysiuscollege
Decospan Volley Team Menen A
Rembert Torhout Heren B
Zo 03/03/2024
14:00
WJU11N1-0049
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs (+)
Knack Roeselare A
Zo 03/03/2024
13:30
WJU11N1-0051
Marke, Sporthal
VT Marke-Webis Wevelgem
Knack Roeselare B
 Jongens U11 Niveau 2 Ronde 2
Zo 03/03/2024
11:00
WJU11N2R2-011
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare C
VC Jong Kuurne
Zo 03/03/2024
11:00
WJU11N2R2-012
Marke, Sporthal
VT Marke-Webis Wevelgem
Decospan Volley Team Menen B
 Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 02/03/2024
11:00
WMU17 N1 R2 RA-0016
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge B
Vlamvo Vlamertinge A
 Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Za 02/03/2024
11:30
WMU17 N1 R2 RB-011
Langemark, Sportcentrum
Sportiva Langemark
Davoz Zwevegem A (+)
Za 02/03/2024
13:30
WMU17 N1 R2 RB-012
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A
Za 02/03/2024
15:00
WMU17N2 RA-0087
Menen, Badhuis
Sijos Menen (+)
Evoco Comines
Za 02/03/2024
09:00
WMU17N2 RA-0088
Ieper, Stedelijke Sporthalle
VBC Katjes Ieper
Vlamvo Vlamertinge C
Za 02/03/2024
13:30
WMU17N2 RA-0090
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
Soncotra Poperinge B
Za 02/03/2024
11:00
WMU17N2 RA-0086
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem A
Volley Heuvelland
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks B
Za 02/03/2024
13:30
WMU17N2 RB-0086
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem B
VT MERLO Lendelede
Za 02/03/2024
09:00
WMU17N2 RB-0088
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare
Izegems Volley Team B
Za 02/03/2024
15:00
WMU17N2 RB-0087
Wevelgem, De Vlasschaard
Davo Wevelgem C
VC Jong Kuurne
Za 02/03/2024
15:30
WMU17N2 RB-0090
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
VT Gullegem A
Za 02/03/2024
09:00
WMU17N2 RB-0108
Izegem, De Krekel
Izegems Volley Team A
Damesvolley Waregem B (+)
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C
Za 02/03/2024
15:30
WMU17N2 RC-0093
Beveren-Leie, De Averul
Beveren Leie VBC
Davoz Zwevegem B
Za 02/03/2024
10:00
WMU17N2 RC-0104
Markegem, Den Bul
VC Dentergem
VBC Gaverhal Deerlijk
Zo 03/03/2024
09:00
WMU17N2 RC-0091
Gullegem, Gemeentelijke Sporthal
VT Gullegem B
DVH Wielsbeke B
Zo 03/03/2024
11:00
WMU17N2 RC-0102
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM A
Damesvolley Waregem C (+)
Zo 03/03/2024
09:00
WMU17N2 RC-0094
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM B
Mardavo Marke
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks D
Za 02/03/2024
17:00
WMU17N2 RD-0087
Lichtervelde, Gemeentelijke Sporthal
V.T. Lichtervelde
VBC ST. JORIS
Za 02/03/2024
11:00
WMU17N2 RD-0086
Zuienkerke, Gemeentelijke sporthal
Mehoni Zuienkerke (+)
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
Za 02/03/2024
16:30
WMU17N2 RD-0090
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Volley Team Brugge B (+)
Slovo Volley Brugge B
Za 02/03/2024
16:00
WMU17N2 RD-0089
Ruiselede, Molendorp Ruiselede
VC WELBI Pervol Ruiselede A
VZW Volley Venus Oostkamp
Za 02/03/2024
16:00
WMU17N2 RD-0088
Ruiselede, Molendorp Ruiselede
VC WELBI Pervol Ruiselede B
Davolo Loppem
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks E
Za 02/03/2024
11:00
WMU17N2 RE-0089
Koekelare, Gemeentelijke sporthal
VC Apollo Koekelare (+)
Vosta Staden
Za 02/03/2024
10:00
WMU17N2 RE-0101
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Volley Oostende A
Volley Bredene A (+)
Za 02/03/2024
09:00
WMU17N2 RE-0105
Gits, Sporthal Ogierlande
Gidas Gits (+)
Sarrako Kortemark
Za 02/03/2024
19:00
WMU17N2 RE-0087
Leffinge, De Barloke
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
Volley Bredene B (+)
Zo 03/03/2024
16:30
WMU17N2 RE-0048
Gistel, Sporthal Zomerloos
Volley Oudenburg-Gistel A
Volley De Haan (+)
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 02/03/2024
11:00
WMU15N1R2 RA-0003
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare B
Damesvolley Waregem A
Za 02/03/2024
13:45
WMU15N1R2 RA-0004
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout A
Vlamvo Vlamertinge A
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Za 02/03/2024
10:00
WMU15N1R2 RB-0004
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele A
Floralux Dynamivo Dadizele
Zo 03/03/2024
17:00
WMU15N1R2 RB-0003
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem B
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Zo 03/03/2024
11:00
WMU15N1R2 RC-0003
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare A
KERDAVO AVELGEM A
Zo 03/03/2024
14:00
WMU15N1R2 RC-0004
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Volley Team Brugge A
Vosta Staden A
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Za 02/03/2024
15:00
WMU15N1R2 RD-0004
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Rekkenshop Oostende
Divo Ingelmunster A
Zo 03/03/2024
15:00
WMU15N1R2 RD-0003
Oedelem, Den Akker
VBC ST. JORIS
Davo Wevelgem A
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A
Za 02/03/2024
13:30
WMU15N2 RA-0089
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)
VBC Gaverhal Deerlijk (+)
Za 02/03/2024
11:00
WMU15N2 RA-0088
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem
Mardavo Marke
Za 02/03/2024
09:00
WMU15N2 RA-0087
Menen, Badhuis
Sijos Menen A (+)
VC Jong Kuurne
Zo 03/03/2024
11:00
WMU15N2 RA-0090
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs (+)
Beveren Leie VBC A
Zo 03/03/2024
13:30
WMU15N2 RA-0086
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM B (+)
Davoz Zwevegem
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks B
Za 02/03/2024
11:00
WMU15N2 RB-0087
Menen, Badhuis
Sijos Menen B
VT Gullegem
Za 02/03/2024
14:00
WMU15N2 RB-0088
Ledegem, Gemeentelijke sporthal
Mevo Ledegem B
Vlamvo Vlamertinge B
Za 02/03/2024
15:30
WMU15N2 RB-0090
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
Sportiva Langemark
Zo 03/03/2024
09:00
WMU15N2 RB-0089
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem D
Davo Wevelgem B
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks C
Za 02/03/2024
09:00
WMU15N2 RC-0034
Izegem, De Krekel
Izegems Volley Team A
VC Dentergem B (+)
Za 02/03/2024
11:00
WMU15N2 RC-0033
Izegem, De Krekel
Izegems Volley Team B
VC Dentergem A
Za 02/03/2024
16:30
WMU15N2 RC-0087
Ledegem, Gemeentelijke sporthal
Mevo Ledegem A
Beveren Leie VBC B
Zo 03/03/2024
09:00
WMU15N2 RC-0090
Sint Eloois Winkel, Gemeentelijke sporthal
KA.VO St Eloois Winkel (+)
VT MERLO Lendelede (+)
Zo 03/03/2024
15:00
WMU15N2 RC-0068
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem E
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks D
Za 02/03/2024
16:15
WMU15N2 RD-0073
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout B
Volley Team Diksmuide B (+)
Za 02/03/2024
13:30
WMU15N2 RD-0071
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele B (+)
V.T. Lichtervelde A
Za 02/03/2024
14:00
WMU15N2 RD-0072
Kortemark, Sporthal
Sarrako Kortemark
Volley Team Diksmuide A (+)
Za 02/03/2024
11:00
WMU15N2 RD-0074
Gits, Sporthal Ogierlande
Gidas Gits
V.T. Lichtervelde B
Za 02/03/2024
16:00
WMU15N2 RD-0075
Koekelare, Gemeentelijke sporthal
VC Apollo Koekelare A
Vosta Staden B
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks E
Za 02/03/2024
14:00
WMU15N2 RE-0090
Ruiselede, Molendorp Ruiselede
VC WELBI Pervol Ruiselede
VBC ST. JORIS B
Za 02/03/2024
15:30
WMU15N2 RE-0087
Ruddervoorde, Sportcentrum Riderfort
Ruvo Ruddervoorde B
VC Wivo Wingene VZW (+)
Za 02/03/2024
15:30
WMU15N2 RE-0086
Ruddervoorde, Sportcentrum Riderfort
Ruvo Ruddervoorde A (+)
VC Packo Zedelgem A (+)
Zo 03/03/2024
10:00
WMU15N2 RE-0088
Sijsele, Gemeentelijke Turnzaal Het Spoor
Volley Team Damme VZW (+)
Davolo Loppem
Zo 03/03/2024
13:30
WMU15N2 RE-0089
Oostkamp, De Valkaart
VZW Volley Venus Oostkamp A
Volley Team Brugge B
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks F
Za 02/03/2024
15:30
WMU15N2 RF-0032
De Haan, Haneveld
Volley De Haan
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A (+)
Zo 03/03/2024
16:30
WMU15N2 RF-0086
Leffinge, De Barloke
Kon; Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
Hermes Volley Oostende (+)
Zo 03/03/2024
15:30
WMU15N2 RF-0090
Oostkamp, De Valkaart
VZW Volley Venus Oostkamp B
VC Apollo Koekelare B
Zo 03/03/2024
10:00
WMU15N2 RF-0088
Zuienkerke, Gemeentelijke sporthal
Mehoni Zuienkerke (+)
Volley Oudenburg-Gistel
Zo 03/03/2024
11:00
WMU15N2 RF-0089
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene
VC Packo Zedelgem B
 Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 02/03/2024
11:00
WMU13N1R2 RA-0004
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
Floralux Dynamivo Dadizele A
Vlamvo Vlamertinge A
Za 02/03/2024
11:00
WMU13N1R2 RA-0003
Wevelgem, De Vlasschaard
Davo Wevelgem A
Bevo Beobank Roeselare A
 Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Za 02/03/2024
16:45
WMU13N1R2 RB-0004
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout A
Damesvolley Waregem A
Za 02/03/2024
13:30
WMU13N1R2 RB-0009
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge B
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
 Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Za 02/03/2024
11:00
WMU13N1R2 RD-0003
Lendelede, Steuren Ambacht
VT Lendelede A
VT Gullegem A
Za 02/03/2024
09:00
WMU13N1R2 RD-0004
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele A
Volley Team Brugge A
 Meisjes U13 Niveau 2 Reeks A
Za 02/03/2024
13:30
WMU13N2 RA-0071
Kortemark, Sporthal
Sarrako Kortemark A
Slovo Volley Brugge A (+)
Za 02/03/2024
10:00
WMU13N2 RA-0074
Lichtervelde, Gemeentelijke Sporthal
V.T. Lichtervelde
Volley De Haan (+)
Za 02/03/2024
11:00
WMU13N2 RA-0075
Zwevezele, Gemeentelijke Sporthal
Elckerlyc Zwevezele B
Volley Team Damme VZW
Za 02/03/2024
10:30
WMU13N2 RA-0073
Loppem, De Strooien Hane
Davolo Loppem
Hermes Volley Oostende
Za 02/03/2024
09:00
WMU13N2 RA-0072
Koekelare, Gemeentelijke sporthal
VC Apollo Koekelare A
Gidas Gits A
 Meisjes U13 Niveau 2 Reeks B
Za 02/03/2024
15:30
WMU13N2 RB-0075
Wielsbeke, Sportcentrum Hernieuwenburg
DVH Wielsbeke A (+)
Davo Wevelgem B
Za 02/03/2024
09:00
WMU13N2 RB-0072
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare C
KERDAVO AVELGEM B
Zo 03/03/2024
13:00
WMU13N2 RB-0073
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem B
Mardavo Marke A
Zo 03/03/2024
09:00
WMU13N2 RB-0074
Kuurne, Sportpark
VC Jong Kuurne B
VT MERLO Lendelede B